Ödül Töreni

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılında düzenlenen yarışmalar ile ilgili yapılan değerlendirmeler sonuçlandı. Dereceye giren öğrencilerimize 02 Mayıs 2019 Perşembe günü saat 10:30 da Pamukkale Halk Eğitim Merkezinde düzenlenen tören ile ödülleri teslimedildi.

 

 

TÜRKİYE GENELİ LİSELER ARASI KISA FİLM YARIŞMASI

  • 1. ÖZCAN GÜMÜŞ – HAMİDİYE ANADOLU LİSESİ – DEVREK / ZONGULDAK

  • 2. İBRAHİM AYBERK KASAP – KILIÇ ASLAN MTAL – ÇANKAYA / ANKARA 

 

 

  • 3. MURATCAN KAHRAMANOĞLU – SULTANAHMET MTAL –  FATİH / İSTANBUL

.

 

 

 

 

TÜRKİYE GENELİ ORTAOKULLAR RESİM YARIŞMASI

  • 1.YAĞMUR BERÇE GÜNENÇ – ENEZ ATATÜRK ORTAOKULU – EDİRNE

  • 2.CEVHER ABUKAN – ARTUKLU GÖLLÜ ORTAOKULU – MARDİN

  • 3.AYÇA KURNAZ – M.E.VAKFI BATIKENT ORTAOKULU – ANKARA

.

PAMUKKALE İLÇESİ ORTAOKULLAR ARASI STOP MOTION YARIŞMASI

  • 1.İCLAL SULTAN ERDEM – TİCARET BORSASI ORTAOKULU
  • 2.HAMZA ŞAHAN – İNCİLİPINAR ŞBA İHO
  • 3.BÜŞRA ÖZCAN – YENİKÖY ORTAOKULU

 

PAMUKKALE İLÇESİ LİSELER ARASI MÜNAZARA TURNUVASI

  • 1.HASAN TEKİN ADA ANADOLU LİSESİ
  • 2.15 TEMMUZ ŞEHİTLER ANADOLU LİSESİ
  • 3.ÖZEL PEV AMİROĞLU FEN LİSESİ

.

MANGALA TURNUVASI

  • 1.TUNAHAN KARACA (Deliktaş İlkokulu)
  • 2.MUHAMMET ALİ İLDAM (Doğan Demircioğlu Emsan İlkokulu)
  • 3.HALİL YILDIRIM (Yardım Sevenler Derneği İlkokulu)

.

 

KORİDOR YARIŞMASI

  • 1.ALPEREN AYDINHAN (Deliktaş İlkokulu)
  • 2.EMRAH KAPLAN (Cafer Sadık Abalıoğlu İlkokulu)
  • 3.ZEYNEP NEHİR ERDOĞAN (Okul Yaptırma Yaşatma Derneği İlkokulu)

.

 

 

TANGRAM YARIŞMASI

  • 1.YUSUF HAYRİ YAHŞİ (Müftü Ahmet Hulusi İlkokulu)
  • 2.PAKİZE NERGİS ERTUĞRUL (Şehit Piyade Onbaşı Bayram Güzel İlkokulu)
  • 3.GÜLSÜM ZEHRA ÇAĞDAŞ (Adil Demireren Mustafa Musoğlu ilkokulu)

.

.

 

PAMUKKALE TÜTÜN BAĞIMLILIĞI PROJESİ İLKOKULLAR ARASI RESİM YARIŞMASI

  • 1.AYŞE SENA ETİLER – SAADET ERİKOĞLU İLKOKULU

  • 2.MERYEM AKKAYA – ADİL DEMİREREN MUSTAFA MUSOĞLU İLKOKULU

  • 3.ECRİN KORKUT – ATATÜRK İLKOKULU

 

PAMUKKALE TÜTÜN BAĞIMLILIĞI PROJESİ ANAOKULLAR ARASI RESİM YARIŞMASI

  • 1.NURSENA TEKİN – NEDİME KABAKLIOĞLU ANAOKULU

  • 2.ELİF TUANA TUZCU – AHMET ÇALIŞKAN ANAOKULU

  • 3.ELİF HAYLA – VELİ ÇETİNKAYA ANAOKULU

.